خریددسته‌جمعیخوش میگذره!

بهترین قیمت

ما تضمین می‌کنیم که در گرفتی کالاها با ارزان‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی و فیزیکی در سراسر کشور ارائه می‌گردد. با توجه به این تضمین، پس از خرید از گرفتی در صورتی که متوجه شدید، فروشگاهی کالایی که شما از گرفتی خریداری کرده‌اید را با قیمتی ارزان‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست «تضمین بهترین قیمت» را ارسال نمایید و در صورت تایید، با استرداد کالا وجهی که بابت آن پرداخت کرده‌اید را پس بگیرید.

شرایط استفاده از «تضمین بهترین قیمت»

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:
۱- تشابه تام: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها دقیقا یکسان باشند
۲- اصالت کالا: از آنجایی که همه کالاهای موجود در گرفتی اصل هستند، تنها در صورت اثبات اصالت کالای جایگزین، استفاده از درخواست «تضمین بهترین قیمت» امکان‌پذیر است.
۳- ضمانت‌نامه اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.
۴- لوازم اصلی در بسته‌بندی کارخانه: گرفتی همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.
۵- فروشگاه‌ها و وب‌سایت ‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
۶- کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به گرفتی، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.
۷- با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت گرفتی، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

چگونه درخواست استفاده از "تضمین بهترین قیمت" را ثبت کنیم

کافیست مدارک زیر را همراه کد سفارش خود، به آدرس ایمیل info@gerefti.com ارسال کنید:
۱-ارسال پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده: پیش فاکتور باید شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط باشد.
۲- ارسال لینک مستقیم کالا در صورت ارجاع به فروشگاه اینترنتی: در صورت خرید از فروشگاه‌های اینترنتی، کافیست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. چه زمانی درخواست بفرستید؟

شرایط زمانی استفاده از "تضمین بهترین قیمت"

درخواست مشتری باید حداکثر تا ۷۲ ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود. بررسی ثبت درخواست تا حداکثر ۳ روز کاری انجام می‌شود. پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، درخواست استرداد کالا به مشتری داده می شود و پس از دریافت کالا توسط گرفتی وجه کالا مسترد می گردد.